İşletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek,Baffle'nin özel cam yünü sayesinde işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar.Toplantı salonları,müzik odaları,seminer odaları,yemekhaneler,çağrı merkezleri,konferans salonları,derslikler vs birçok alanda kullanılabilir. Makinelerin yüksek çalışma seslerini emerek daha sağlıklı bir ortamda çalışma imkanı sunabilen bu yalıtım malzemesi, ses yalıtımı hizmeti veren firmalarca temin edilebilir.

Akustik BaffleAkustik Baffle Tavan Paneli

Akustik Baffle yüzeyine çarpan ses dalgalarını emerek seslerin daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Ortamdaki yankıyı yok ederek güzel bir ortam sağlar.Sesler daha net ve anlaşılabilir bir şekilde duyulur. Farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Sipariş üzerine istenilen renklerde üretilebilir. 40 mm - 50 mm veya 60 mm kalınlıklarında ses emici bir paneldir. Akustik yalıtım performansı yüksektir.

Dekoratif Ses Yutucu Panel Akustik Sarkık Sünger

Ayrıca ortamın daha verimli bir çalışma mekanı olmasını sağlar. Yüksek gürültüyü ve titreşimi emerek rahatsız edici etkenleri ortadan kaldırmak için tercih edilen akustik baffle paneller, akustik düzenleme panellerindendir. Farklı desenlerde ve renklerde kullanıcıların tercihine uygun olarak da üretilebilen akustik baffle paneller, delikli ahşap karolarının arka kısımlarında da akustik kumaş olan soundtex ile kaplanabilir. Bu daha iyi yalıtım özelliği kazandırır.

Akustik Baffle Tavan Askı SistemleriBaffle Askı Tipi Sünger

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları