İstediğiniz bir ortamda ses akustiğini sağlamak, seslerin birbirine karışmasını önlemek ve daha kaliteli bir ses almak için akustik panelleri tercih edebilirsiniz. Akustik panel üretimi, satışı ve uygulaması konusunda uzman olan firmamız sizlere akustik paneller ile istediğiniz ortamların ses akustiğinin sağlanması hizmetini sunmaktadır. Üretimi yapılan akustik panellerin satışı ve uygulanması firmamızın uzman ekibi tarafından sağlanmaktadır. Akustik panelleri seçerken gözünüze hoş gelen dekoratif desenli olanları seçebilirsiniz. Böylelikle ses akustiği sağlarken dekoratif görünüm de elde etmiş olursunuz. 

akustik panel

 

 

Akustik panel ortamda bulunan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması sonucunda rezonansa girmesini önleyen ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik paneldir. Akustik panel kumaş kaplı ve ahşap panel olmak üzere iki türe sahiptir.Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır. Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çıkarmaktadır.

 

akustik panel

 

 

Akustik paneller kullanım amaçları ve çeşitlerine göre türlere ayrılmaktadır. Farklı desenlerde ve farklı malzemelerden oluşan bir çok akustik panel bulunmaktadır. Akustik panellerin; kumaş kaplı, ahşap, akustik paravan, akustik difüzör panel, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan panel çeşitleri bulunmaktadır. Siz ihtiyacınıza en uygun olan panel çeşidini belirleyip, firmamıza bu yönde istekte bulunabilirsiniz. Firmamız akustik panellerin satışının yanında uygulamasını da sağlamaktadır. 

 

ahşap panel

 

 

Masa seperatörü masalarda kullanılan ses yalıtım malzemesidir.Hem görüntü hem de ses ayırıcı özelliği ile bilinmektedir. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

 

Masa Seperatörü

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları