akustik piramit sünger


Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses izolasyonu sağlayabilir. Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

akustik piramit sünger

Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Piramit sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünüdür.

akustik piramit sünger

Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses izolasyon malzemeleridir.Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

akustik piramit sünger

Piramit akustik sünger seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilmektedir. Kaliteli ses duyumu sağlamaktadır. Solid adı verilen madde ile uygulanmaktadır. Kendiliğinden yapışkanlı modelide bulunmaktadır.

Akustik Piramit Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Kalınlıkları 40 mm - 50 mm - 70 mm dir.
  • Yoğunlukları 50 dns - 70 dns - 90 dns dir.
  • Akustik performansı yüksektir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kalite standartlarına uygundur.

Kullanım Alanları

Hava alanları, atış poligonu, ofis, çağrı merkezi, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, akustik oda, disco - bar, prova odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları