akustik spesiyal sünger

Akustik spesiyal süngerler özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir.

Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit süngerlere %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Spesiyal akustik sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.Spesiyal süngerler uygulaması selülozik reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile fırça ve spatula rakle yardımı ile yapıştırılır. İdeal montaj kolaylığı sağlar. Spesiyal süngerler 50 DNS olup %70 – 80 ses yalıtımı sağlar.

Mükemmel ses yutumu sayesinde en yoğun ses temposunu bile engelleyebilen bir yapıya sahiptirler. En iyi standartlarda üretilen spesiyal süngerler esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptirler.


special tekno sünger 

Özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir.Akustik Spesiyal Süngerler Yanmaya Karşı Yüksek Direnç Sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Esnektir ve kolay uygulanabilir sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

akustik spesiyal sünger

Akustik Spesiyal Süngerler yanmazlık özelliğe sahip olup en iyi standartlardaki ham maddelerle üretilmektedirler. Poliüretan ham maddesinden üretilen spesiyal süngerler sprey boya yardımı ile istenilen renkte boyanabilmektedir. Böylelikle dekoratif bir görünüm de sağlayabilirsiniz. I. sınıf malzeme ile üretilen süngerler kalite sertifikasına sahiptirler.

akustik spesiyal sünger

Spesiyal Sünger Kullanım Alanları

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

akustik spesiyal sünger

Epdm Kurşun Bariyerli Spesiyal Piramit Sünger

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli akustik sünger kullanmakta fayda vardır. Epdm kurşun bariyer ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Yüksek frekanslı gürültülü sesleri kesmekle beraber akustik düzenlemelerde kullanılmak için ses yalıtım performansı arttırmak adına kullanılırlar.

Akustik Spesiyal Sünger Özellikleri

  • Akustik özellikte bir ses yalıtım süngeridir.
  • Yanmazlık özelliği kazandırılmıştır.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Akustik ses yalıtım performansı yüksektir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • Kalite standartlarına uygundur.
  • Hafif ve esnek bir yapıdadır.

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları