Basotect melamin sünger modelleri

Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Melamin köpüğünden imal edilmektedir.Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme'de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur.Kullanım alanları çok geniştir. Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.

basotect melamin sünger

Basotect Süngerler Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, çınlamanın önlenmesi, mekan akustiğinin düzenlenmesi gereken yerlerde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılır. Melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılı, ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenleme de kullanılmaktadır. Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emiş gücü ile ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Basotect süngerler daha etkili ses izolasyonu sağlamak amacıyla ağır kurşun bariyer ile de uygulanabilmektedir.

basotect melamin sünger

Ağır Kurşun Bariyerli Basotect Melamin Sünger

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli bondex sünger kullanmakta fayda vardır. Ağır kurşun bariyer ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Ağır bariyer ürünü, titreşim kaynağından yayılan darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engelleyerek mükemmel performans sağlar.Kullanım alanları çok geniştir. Motor kabinlerinde ve inşaat sektörü gibi bir çok kullanım alanına sahiptir.

Bariyerli Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır.

Melamin Sünger Kullanım Alanları

Basotect Süngerleri Model çeşitlerinde

Piramit tipi,Yumurta Viyol tipi, Labirent tipi, Spesiyal Piramit tipi ve Düz olarak gri ve beyaz renk çeşitleri mevcuttur.

Stoklarımızda yeterli sayıda basotect melamin köpük sünger bulunmaktadır istediğiniz kadar arayıp sipariş verebilirsiniz. Basotect süngerlerin fiyatları ürünün kalınlığına,rengine ve yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Bakteri üretmez.
  • Yanmaz özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Düşük yoğunlukta, yüksek ses yutum katsayısına sahiptir.
  • Esnek ve hafif bir yapıdadır.
  • Gri ve beyaz renklerde elde edilmektedir.
  • Akustik ses yalıtım performansı yüksektir.
  • Kalite standartlarına uygundur.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Hastane, okul, derslikler, ofis, çağrı merkez, iş yerleri, ev, hava alanları, atış poligonu, toplantı salonları, konferans salonları, düğün salonları, konser salonu, fuar alanları, sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, ses kayıt odası, hastane MR odası, müzik odası, reji odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, prova odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları