Akustik Mimarlık olarak ses yalıtım sektöründe firma yetkilerimizin eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünleşmiştir. Firmamızın bünyesinde iç mimar, mühendis ve teknik elemanlarımız mevcuttur. Yurt çapında İstanbul ve diğer illerde faaliyet göstermiş olup, Avrupa ülkelerinde projeler yapmıştır.

Firmamız hedef olarak bütün uygulama ve ürünlerinde memnuniyet ve standart garantisi taşımak, günümüz trendlerini yakalamak hedefindedir. Beğendiğiniz uygulama ve ürün memnuniyetiniz doğrultusunda değiştirilmektedir yada ücreti iade edilmektedir.

Firmamız ses izolasyonu sektörüne getirmiş olduğu kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek kısa sürede ses yalıtım sektöründe lider firma konumuna gelmiştir.

 

Çevre Politikamız;

Çevre konusunda tüm çalışanları bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için faaliyetlerde bulunuyor, süreçlerimizde kaynak tüketimi ve kirlilik risklerini azaltarak optimizasyonu sağlıyoruz. Üretimimizi doğal dengeyi bozmayacak şekilde çevre ile uyum içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Yeni yatırımların seçiminde çevre etkilerini bir seçim kriteri olarak değerlendiriyoruz.

Vizyonumuz;

-Her adımı ile mükemmeli arayarak imkansızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Misyonumuz;

 • Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile,
 • Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
 • Müşteri beklentilerini memnuniyet taşır,
 • Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek,
 • Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.>/li>

  Mühendislik ve Test Hizmetlerimiz

  Aksa Akustik olarak müşteri isteklerine uygun, sorunsuz, zamanında ve sürekli üretme gayretindeyiz. Üretim sürecinin başlatılma işleminden sonra sevk aşamasına geçen tüm operasyonlarda ürün giriş kontrol, proses kontrol, ara kontrol, final kontrol amaçlı olarak gerekli tüm testler yapılabilmektedir.

  Sürekli iyileştirme, ürün kalitemizin, hizmet kalitemizin, sektörel ilişkilerimizin daha kaliteli ürün ve hizmet vermemizi sağlayan kaynaklardandır. Kalite anlayışımız sayesinde ekonomiklik yanı sıra kalitenin de simgesi olmayı hedeflemekteyiz.

   

  Değerlerimiz;

  • Saygı
  • Birlik
  • Sürekli Gelişim
  • Çevreye Duyarlılık

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları