YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

Yanmaz sünger ses emiciliği ile ses yutumu, akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan, yanmazlık sertifikalı, ISO kalite belgeli olan ses izolasyon malzemeleridir. Yanmazlık özelliği, özel kimyasal madde de bekletilerek kazandırılır. Uygulaması kolay, esnektir ve fiyatı uygundur. Düz siyah olarak ve 4 ana desende piyasada görülür.

Akustik Yanmaz Süngerler I. sınıf malzemelerden üretilmiş olup ses yalıtımı ve ses yutumu sağlayan özelliğe sahiptirler.  Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler farklı desen ve renklere mevcuttur. Akustik Süngerler yoğunlukları ve kalınlıkları bakımından değişkenlik göstermektedirler. 

Akustik Yanmaz Süngerler

Eko, yankı gibi ses problemlerini engellemek için kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Stüdyolar, ses kayıt odaları, müzik odaları, evleriniz, binalar, iş yerleri, ofisler ve bir çok mekanda duvar ve tavanlara uygulanarak akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlar. Yanmaz süngerlerin kullanım alanı çok geniştir. Alev almaz, yanmaz, nem tutmaz, küflenmez, uzun süre temizliğe ihtiyaç duymaz ve uzun ömürlüdür.

yanmaz süngerler

Yanmaz süngerler 4 ana desende ve düz siyah olarak piyasada görülür. Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip olup akustik düzenleme ve ses yalıtımda iyi bir performans göstermektedir. İçeriğinde zararlı atık ihva etmeyen ve zehirli gaz çıkarmaz bir yapısı vardır.

Yüksek hava şartlarında dahi aşınmaya maruz kalmazlar. Yumurta Sünger - Piramit Sünger - Labirent Sünger - Spesiyal Sünger

yanmaz süngerler

 

İnsan psikolojisini olumsuz olarak etkileyen eko, yankı, gürültü ve ses problemlerinden arındırmak için akustik düzenleme önerilmektedir.

yanmaz süngerler

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları