Akustik Süngerler istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilmektedir. Ardından da anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Akustik düzenlemede kullanılan süngerlerin bariyerli modelleri yoğun ses kesintisi için kullanılmaktadır. Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, hacim akustiğinin düzenlenmesi gereken yerlerde ses yalıtımı amacıyla kullanılır. 

Akustik Labirent SüngerLabirent Sünger

 Bu süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Yüksek yoğunluktaki ve kalınlıktaki iki sünger arasına lamine edilen Epdm Kauçuk Ses Bariyeri ile istenilen ses izolasyonu tamamlanmış olur. Labirent Süngerler de diğer akustik süngerler gibi yanmazlık özelliğe sahip ses yalıtım süngerleridir. Yüzeyinin labirent şeklinde olması nedeniyle ismi labirent sünger olarak adlandırılmaktadır. 

Yanmaz Akustik Labirent SüngerLabirent Sünger Fiyatları

Müzik Odası Ses Yalıtımı, Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Odası Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı gibi bir çok alanda esnek ve kolay uygulama performansı sunmaktadır.

Akustik Labirent Sünger Kullanım AlanlarıLabirent Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım SüngeriSes İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları