Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Basstrap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerinizde, müzik odalarında, ev sinema odanızda'da kullanabilirsiniz.

Basstrap SüngerAkustik Basstrap Sünger

Akustik Bass Trap Ses Tuzak Süngeri ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir. Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. 

Basstrap Sünger UygulamasıBass Kırıcı Akustik Sünger

Kullanım Alanları

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Basstrap Köşe süngerini evinizin mini sinema salonunda da kullanabilirsiniz.Uygulaması oldukça kolaydır kendinizde kolayca yapabilirsiniz.Yapmanız gereken sünger yapıştırıcısını temiz alana parmak rulo yardımıyla sürüp ardından süngeri alana yapıştırmak. 

Bass Trap Stok Rengi : Koyu Gri ( Andazit Siyah ) Stokta Var.,

 Bass Kırıcı SüngerBass Tuzağı Sünger

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları