Tasarımları ile dikkat çeken vicoustic flexi a50 sünger mekan içerisindeki malzemelerin soğurma yüzeylerinin ve bilimsel verilerin çeşitli kombinasyonları ile yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. Orta ve yüksek ses frekanslarında iyi performans sağlayan flexi a50 sünger kritik ve oldukça hassas olan yayın stüdyoları, kayıt alanları gibi mekanlarda flexi paneller kullanılmaktadır.

Vicoustic Flexi SüngerVicoustic Flexi Sünger Uygulaması

Vicoustic flexi süngerler yani akustik kare süngerler düşük maliyetli ve yüksek performans sunan ses yalıtımı ve akustik düzenleme işlemi yapan akustik süngerlerden birisidir. Vicoustic flexi A50 süngerler yan yana uygulanabilir ve kablolar görünmeden arasından geçirilebilir bu da dekorasyon amaçlı kullanılmasını da sağlanmaktadır.

Akustik Flexi SüngerAkustik Flexi Sünger Uygulaması

Yükses ses performansı nedeniyle en çok tercih edilen akustik süngerler arasındadır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu süngerler genel olarak stüdyo, müzik odası, kayıt odası, reji gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Vicoustic flexi süngerler 60 cm x 60 cm boyutlarında ve 5 cm kalınlığında üretilmektedir.

Flexi SüngerFlexi Sünger Uygulaması

Genel olarak akustik düzenlemede kullanılan bu süngerler dekoratif yapısı sayesinde dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Vicoustic Flexi A50 süngerler uygulandığı ortamdaki eko, yankı gibi ses karmaşalarını ortadan kaldırmaktadır.

Akustik Kare SüngerAkustik Kare Sünger Uygulaması

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları