Basotect Spesiyal Sünger melamin sünger ailesinden olup, Basf'ın ürettiği special basotect süngerler yanmazlık özelliği ve hafifliği ile bilinmektedir. Basotect Special Süngerlerin bariyerli modelleri ve kendinden yapışkanlı modelleri de üretilmektedir. Basotect süngerler hafif ve çok kullanışlıdır. Tek başına yetersiz kalacağı ortamlarda bariyerli modelleri kullanılmaktadır bu sayede daha iyi bir akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapılmaktadır. Basotecr special süngerler dekoratif yapısı sayesinde uygulandığı ortama şık bir hava katmaktadır.

Basotect Special SüngerMelamin Special Köpük

Basotect special süngerler antrazit gri ve beyaz renklerde üretilmekte ve özel olarak üretilen süngerlerdir. Bariyerli modelleri ise üst yüzeyi basotect special sünger, alt yüzeyi ise akustik düz sünger yada bondex süngerpan arasına epdm ağır ses bariyeri sıkıştırılması sonucu oluşmaktadır. Basotect special süngerler yanmaz ISO sertifikalıdır. Kullanım alanlar genel olarak müzik odası, stüdyo, reji odası, ofis, toplantı odası, hastane ve emar odaları gibi bir çok mekanda kullanılmaktadır. 

Melamin Special Köpük UygulamasıBasotect Special Sünger Uygulaması

Basotect melamin special süngerler antibakteriyel yapıda olup hastanelerde tercih edilen bir malzemedir. Hastanelerde tercih edilen basotect special süngerler ev, ofis, home sinema gibi mekanlarda da kullanılmaktadır. Basotect special süngerler açık gözenekli yapısı sayesinde yanmaya karşı mukavemet sağlamakla beraber akustik düzenleme uygulamalarında tercih edilen akustik düzenleme ve ses yalıtımı süngerlerinden sadece birisidir.

Special SüngerYanmaz Special Sünger

Basotect Special Sünger Ebadları : 50 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende satışa sunulmaktadır.

Basotect Special Sünger Paket Miktarı : Basotect Special süngerler   50 x100 Cm ebad plaka 20 adet paket halinde satılmaktadır. 

Basotect Special Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Basotect Special Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Basotect Special Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Basotect Special Sünger Yanmazlık : Yanmazlık alev almaz özelliği vardır

Basotect Special Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ Montaj: Basotect süngerler özel silikon ile yapıştırılır. Veya kendinden etiket uygulanır.

Ses İzolasyon Malzemeleri Kullanım Alanları